Porazili anglické dorostence

Druhé utkání letošní letní přípravy mladoboleslavští starší dorostenci vyhráli nad svými vrstevníky z anglického studentského města Cambridge.

Utkání se hrálo za velkého vedra, přesto byl k vidění kvalitní a pohyblivý fotbal. „Soupeř z Anglie byl celé utkání slyšet, jejich hlasitý vzájemný coaching by měl být inspirací pro naše hráče," všimnul si mladoboleslavský trenér Jiří Saňák.
Boleslavští hráči byli však nebezpečnější, než soupeř. V první části proměnili pouze jednu ze svých šancí, Angličané se neprosadili ze hry ani po standardních situacích. Ve druhé části byli Boleslavští kvalitnější na míči a zaslouženě zvýšili své vedení na 3:0. Jediná branka inkasovaná před koncem pramenila ze zbytečné nekoncentrovanosti.

Sestava FK Mladá Boleslav U19 v I. poločase: Roudnický - Zabilanský, Malý, Lukeš, Kopa - Pekař, Frommel, Kuhnel, Ladra, Langer - Dohnalík.
Sestava FK Mladá Boleslav U19 v II. poločase: Roudnický - Wolf, Malý, Scheufler, Dratva -Novotný, Duch, Vodháněl, Becirevič - Košek, Kořínek.
Branky FK MB U19: Pekař, Košek, Scheufler