FK Náchod – FK Mladá Boleslav U14 2:5 (0:3)

Branky: Milner 2, Strejček, Mísař, Provazník

Sestava: Vaník, Zmij, Horák, Le - Chi, Kalabis, Strouhal, Gombáš, Mísař, Strejček, Milner, Kučera

Střídali: Provazník, Švarc, Pavliš, Mrnka, Rašovský

Hodnocení trenéra: "Prakticky po celé utkání jsme byli lepším a nebezpečnějším týmem. Když se domácí dostali ke kombinaci, dokázali jsme ji včas a aktivně ukončit, aniž by se za 30 minut dostali k ohrožení naší branky. K tomu došlo až chvilku před poločasem. Po naší malé domu, kterou si obránce s brankářem přihrávali na tři metry. To jsme už, ale vedli 3:0, když jsme dvěmi pěknými kombinacemi (jednou z pravé strany a jednou středem hřiště) a potrestáním špatného odkopu brankáře nemile překvapili soupeře. V úvodu druhého poločasu jsme i přes upozornění nechali soupeře střelou z dálky snížit. Naštěstí jsme se nemuseli o výsledek strachovat. Dalším chybným odkopem nám brankář domácích nabídl navýšení náskoku. Aktivní hrou jsme soupeře do žádných šancí nepouštěli a naopak jsme dokázali ještě další pěknou akcí z levé strany náskok vylepšit. Snížení v poslední minutě z trestného kopu nám už radost z vítězství pokazit nemohlo."