FK Mladá Boleslav U14  - MFK Chrudim U14  3:1 (2:0)

FK Mladá Boleslav U14 - MFK Chrudim U14 3:1 (2:0)

Sestava: Plichta, Salač, Horák, Le Ci, Gärtner, Zmij, Strouhal, Mísař, Strejček, Pařík, Pavliš
Střídali: Kysela, Mrnka, Kalabis, Švarc, Vitmajer, Skuček, Zeman
Branky: Strouhal, Pařík, Mrnka

Hodnocení trenéra: „Odehráli jsme vyrovnané utkání, ve kterém jsme svého soupeře přestříleli a konečně své šance dokázali proměnit. V 11 minutě jsme se ujali vedení po chytré kolmici za stopera, následoval sólový únik přesně zakončený k tyči chrudimské branky. Druhou branku nám soupeř daroval. Ve 29 minutě jsme dokázali potrestat nedorozumění brankáře s obránci, opuštěnou branku již nebyl problém trefit. Ve druhém poločase aktivita obou týmů ještě narostla a nám se podařilo ve 47 minutě po pěkné přihrávce za obranu zvýšit na 3:0. Ani my jsme se však nevyvarovali chyby. Lacinou ztrátu v rozehrávce rychlým brejkem dokázal potrestat i soupeř na konečných 3:1."