V Uherském Hradišti proti Slovácku hrajeme v sobotním večeru

Utkání 7. kola Gambrinus ligy 1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav se hraje v sobotu 15. září 2012 od 19 hodin na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti. Střetnou se sousedé z ligové tabulky se shodným ziskem sedmi bodů.

Bilanci v letošní podzimní lize mají týmy Boleslavi a Slovácka téměř stejnou. Nastříleli po šesti gólech a získali po sedmi bodech. Pouze v obdržených gólech je na tom Boleslav o jeden lepší, dostala jich devět a Slovácko deset.
Také ve vzájemném měření sil je na tom Boleslav o trochu lépe
. Z dvanácti dosavadních ligových duelů pětkrát vyhrála, čtyřikrát remizovala a jen třikrát prohrála při skóre 15:12.
Ovšem v uplynulém soutěžním ročníku 2011-12, kdy Boleslav se Slováckem hrála obě utkání na podzim 2011, nepřekonali boleslavští fotbalisté slováckého brankáře ani jednou, neboť první utkání doma vyhráli Kerbrovým vlastencem z poslední minuty a druhé utkání v Uherském Hradišti prohráli Volešákovým gólem ze čtvrté minuty.

Statistika vzájemných ligových utkání

Podzim 2004 Slovácko - MB 1:1 (Polách - Tomáš Sedláček)
Jaro 2005 MB - Slovácko 0:0
Podzim 2005 Slovácko - MB 1:1 (Matějovský - Malchárek)
Podzim 2005 MB - Slovácko 1:0 (Rychlík)
Podzim 2006 Slovácko - MB 0:2 (Kysela, Riegel)
Podzim 2006 MB - Slovácko 2:2 (Holub, Rajnoch - Zeher, Racko)
Podzim 2009 MB - Slovácko 3:2 (Rolko, Mendy, Kulič - Ondřejka, Smetana)
Jaro 2010 Slovácko - MB 1:0 (Ondřejka)
Podzim 2010 MB - Slovácko 2:3 (Kulič, Michal Sedláček - Fujerik, Švancara, Ondřejka)
Jaro 2011 Slovácko - MB 1:2 (Ondřejka - Řezníček 2)
Podzim 2011 MB - Slovácko 1:0 (vlastní Kerbr)
Podzim 2011 Slovácko - MB 1:0 (Volešák)