Kladnu nadělili osm branek

Utkání mělo tentokrát poměrně jednoznačný průběh. Ve dvanácté minutě jsme vedli již 2:0, když úvodní branku vstřelil Malý po přihrávce Kühnela a vzápětí přidal další přesnou trefu Novotný. Poté naše hra upadla a z obou stran jsme mohli vidět hromadu nepřesností. Kladno však bylo prakticky po celý zápas bez vyložené šance a naopak my jsme byli ti, co dávali další branky. Do poločasu se stačil trefit ještě Košek, který dorážel Markův centr, jenž kladenský brankář nepřesně zachytil a pro Koška již nebyl problém osamocený míč uklidit do prázdné branky, náš čtvrtý úspěch přidal opět Košek.

Druhý poločas byl z naší strany velice povedený. Jak hrou, tak i střeleckou potencí a chutí hrát fotbal. Kladno si místy muselo připadat zoufale, protože několikrát během poločasu jsme delší dobu soupeři nepůjčili míč a navíc po pěkných akcích opět vstříleli pěkné branky. Brzy po obrátce se trefil Stránský a po něm Frömmel během 20 minut vstřelil čistý hattrick! Konečný účet se zastavil na čísle osm. Konečný brankový stav vypovídá o dění na hřišti a o předvedené hře obou týmů. Vyhráli jsme zcela zaslouženě.