Duklu porazili 2:1

Celou sezonu jsme měli uzavírat mistrovským utkáním s pražskou Duklou, se kterou jsme chtěli úspěšně ukončit jarní jízdu celou soutěží. Vstoupit jsme do utkání chtěli aktivně s cílem vstřelit rychlou branku a uklidnit se. Za celý první poločas se nám to ovšem ne a ne podařit. Šancí jsme si vypracovali mnoho a ani ty největší neskončili v soupeřově síti. Dukla měla v prvním dějství pouze jednu vážnější situaci, kterou zlikvidoval pozorný Volek v naší brance. Po obrátce se skóre konečně rozhýbalo ovšem na straně hostí, kteří se ujali vedení v utkání z pokutového kopu. Naši chlapci jako již několikrát v sezoně museli obracet skóre, což se jim velice brzy povedlo. Kdy vyrovnání zařídil Pekař 1:1. Chtěli jsme však vyhrát a tak jsme soupeře přitlačili a důrazem získávali míče. Následné akce však končili bez brankového vyjádření. Až jedna z posledních se ujala a Taneček nás poslal do vedení 2:1. Bylo to jen pár minut pře koncem zápasu a soupeř už na naši branku nestačil zareagovat. A tak z toho byla naše konečná výhra 2:1.