Dvě výhry v jednom týdnu

V minulém týdnu odehráli dvě utkání a obě vítězně. FKM Úpu porazili 4:1 a Vyšehrad 8:0. Do utkání proti Úpě jsme vstoupili od samého začátku velice dobře. Soupeře jsme od úvodních minut, až do konce zápasu jednoznačně přehrávali. Jen díky naší velké nemohoucnosti v řešení finální fáze a i samotného zakončení, nebylo skóre zápasu tak vysoké jak by mělo být. Soupeř se prakticky po celý zápas jen bránil a pouze díky dlouhým nakopávaným míčům se občas dostával před naši branku. I náš průměrný předvedený výkon na soupeře stačil. Naše poslední utkání v celé letošní sezóně jsme sehráli proti hráčům z Vyšehradu. Od úvodu zápasu jsme měli jednoznačnou územní převahu a bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme první gól. To se nám podařilo celkem brzy a to již ve 4 minutě. Tato branka nás uklidnila a neustále jsme se snažili přidat další zásahy do soupeřovy branky. Toho jsme docílili, až na konci poločasu, kdy jsme v rozmezí několika minut přidali další 3 branky. Soupeře jsme přehrávali pěknou kombinační hrou s řadou velice pěkných akcí. To samé dokázali hráči předvádět i individuálními průniky, nad kterými musel zajásat každý přihlížející divák. Ve 2. poločase jsme hru ovládli tak, že se soupeř nezmohl prakticky na nic. Hráči k našemu poslednímu společnému utkání přistoupili velice dobře a splnili všechna moje očekávání, jak má vypadat kvalitní herní výkon.