Dvě výhry v jednom týdnu

V minulém týdnu jsme odehráli dvě utkání. První utkání proti FKM Úpa, kterou jsme porazili vysoko 6:0, a bylo zcela v naší režii. Soupeř se upnul hlavně na bránění. V prvním poločase jsme hráli příliš pomalu, a proto jsme se dostávali do šancí velmi komplikovaně. Po přestávce se naše kombinace zrychlila a skóre začalo narůstat. Přesto hodně příležitostí zůstalo nevyužito. Druhé utkání jsme odehráli na hřišti Slavoje Vyšehrad a vezeme tři body za výhru 1:3. Proti dobře bránícímu a hlavně důraznému soupeři jsme se první poločas, jen těžko prosazovali. Opět prvních 20 minut někteří hráči doslova prospali. Ve druhém poločase byla naše snaha o kombinační hru podpořena zlepšeným pohybem i důrazem v osobních soubojích. Z mnoha šancí jsme tři proměnili a zaslouženě zvítězili.