Chrudim porazili 4:0

Mistrovské utkání s celkem MFK Chrudim jsme sehráli na domácí půdě v areálu Astonka. V tomto utkání se střetly týmy, které mají hru založenou na kombinacích a nebojí se pracovat s míčem. Již od úvodních minut bylo jasné, že oba týmy budou hrát útočně. Oba týmy také napadaly rozehrávku soupeře hluboko na útočné polovině. V průběhu prvního poločasu byla k vidění řada krásných akcí i s dobrým zakončením, a to na obou stranách hřiště. Ovšem mírnou převahu měl náš tým a také toho dokázal využít. Po trefách Malého a Šulce jsme šli v polovině utkání do kabin za stavu 2:0. Po změně stran byl obraz hry podobný, opět jsme měli herní převahu, ale i soupeř nás dokázal před naší brankou nepříjemně potrápit. Ovšem branky v tomto utkání jsme stříleli pouze my, a když se ve druhém poločase zapsali mezi střelce Vodháněl a Ladra, bylo konečné skóre utkání kompletní. Utkání dvou technických a fotbalových mužstev jsme vyhráli v poměru 4:0.