Výhru udolali až v závěru

Další utkání s celkem, který uzavíral celou tabulku s pouhými šesti body na kontě, měl být jednoznačnou záležitostí našeho celku. Ovšem utkání nakonec nabídlo drama až do samotného závěru. Celých osmdesát minut jsme byli lepším celkem, ale co to bylo platné když střelecky jsme byli neproduktivní. V první šancí utkání se ocitl Taneček, který dostal ideální nahrávku a zcela osamocen pře brankou přeběhl míč a nedokázal důrazně zakončit. Další šance ke vstřelení branky na sebe nenechali dlouho čekat, ale žádná z nich v brance domácích neskončila. Alespoň tedy v první půli. Do druhého dějství bylo potřeba vstoupit ještě aktivněji, jelikož jsme tentokráte zůstali dlužni své pověsti z posledních zápasů, to se povedlo. Soupeře jsme mačkali na jeho polovině a když už jsme se branky konečně dočkali, tak nebyla uznaná kvůli údajnému faulu na domácího brankaře. Nakonec jsme se přece jen dočkali čtvrt hodinku před koncem, kdy pohlednou kombinační akci z pravé strany zakončoval mimo dosah brankaře Zorkler 0:1. Byl to gól zasloužený, jelikož šancí, jsme do této chvíle měli požehnaně. Pojistku pak přidal v samotném závěru Duch, který proměnil pokutový kop 0:2. Body za vítězství jsme získali zaslouženě, nutno však podotknout, že se tentokráte nerodili lehce. Oto je však naše výhra cennější.