V Liberci remíza 1:1

Mistrovské utkání s celkem z Liberce bylo od úvodních minut velmi bojovné a plné osobních soubojů. Náš soupeř hrál velice agresivně, důrazně v osobních soubojích a napadal naši rozehrávku. Náš tým se snažil hru založenou na kombinacích, ovšem soupeř nás v úvodních minutách napadal, takovým způsobem, že jsme se dostali pod tlak. Domácí hráči dokázali své úvodní převahy využít a v deváté minutě vstřelili úvodní branku zápasu. Po obdržené bance měl náš soupeř ještě chvíli mírně navrch, ale mi jsme se dokázali rychle oklepat z obdržené branky a postupně jsme vyrovnali hru. V prvním poločase bylo k vidění ještě několik střeleckých pokusů na obou stranách, ale ty zůstaly nevyužity. Po změně stran jsme začali aktivněji než soupeř a tak to vypadalo v celém průběhu druhého poločasu. Hrálo se především na půlce soupeře a vytvářeli jsme si zajímavé střelecké příležitosti. Ovšem branku jsme zaznamenali jen jedinou a to po nepovedeném Kopově centru ve 40. minutě, který zapadl do branky. Přestože nás soupeř dokázal ve druhém poločase občas nepříjemně pozlobit, k ničemu jsme ho téměř nepustili. Utkání dvou nesmiřitelných rivalů skončilo nakonec remízou 1:1.