Čáslav v předehrávce porazili

Předehrávané 25. kolo jsme hráli na domácím hřišti s FK Čáslav. Do utkání jsme vstoupili dobře, hráli jsme kombinačně a snažili vstřelit první branku. Po několika slibných příležitostech se nám to podařilo, když se po centru Šulce a přiklepnutí Dohnalíka prosadil Ladra. Po vstřelené brance jsme se uklidnili a dále hráli naši hru, ale po několika drobných chybách se do naší hry začaly vkrádat nepřesnosti a náš soupeř toho začal využívat. Napadal naši rozehrávku a snažil se nás dostat pod tlak. To se mu podařilo a ještě do poločasu vyrovnal na 1:1. Po změně stran jsme byli lepším týmem a také jsme toho využili. Vypracovali jsme si řadu střeleckých příležitostí a některé z nich jsme využili. Postupně se ve druhém poločase střelecky prosadili Vodháněl, Dohnalík a znovu Ladra. Protože jsme dokázali ve druhém poločase, do té doby dobře hrajícího soupeře, přehrát a přidat další branky, bylo konečné skóre utkání 4:1 ve prospěch našich barev.