V neděli hrajeme poprvé na Julisce

Utkání 27. kola Gambrinus ligy FK Dukla Praha - FK Mladá Boleslav, které se hraje v neděli 29. dubna 2012 od 17 hodin na stadionu Na Julisce v pražských Dejvicích, je teprve druhým střetnutím těchto klubů v prvoligové historii.

V listopadu 2011 v utkání FK Mladá Boleslav - FK Dukla Praha 3:1 se gólově první prosadil ve 20. minutě Lietava, nejnebezpečnější odenzivní hráč Dukly. Na konci poločasu vyrovnal Chramosta. Tři body pro Boleslav zajistili v 56. minutě Rolko po Kuličově rohu a v 88. minutě Kulič po Štohanzlově přihrávce.

Dukla je přímým boleslavským konkurentem v tlačenici na čtvrtou příčku. Doma ze třinácti utkání sedm vyhrála (na podzim České Budějovice 4:2, Hradec Králové 4:0, Příbram 2:1, na jaře Žižkov 3:0, Slovácko 2:0, Bohemians 2:0, Ostrava 4:1), tři remizovala (na podzim Olomouc 0:0, Teplice 0:0, na jaře Slavia 0:0) a tři prohrála (na podzim Plzeň 2:4, Jablonec 1:3, na jaře Liberec 1:2).