Těsné vítězství zařídil Ladra

Ve dvacátém soutěžním kole jsme hráli na půdě RMSK Cidlina Nový Bydžov. Od úvodních minut bylo jasné, že utkání nebude pro naše barvy snadné. Přestože jsme se snažili o naší kombinační hru, nedařilo se nám v úvodu podle našich představ. Snadno jsme přicházeli o míč, hlavně po nepřesných přihrávkách. Náš soupeř nás také důrazně dohrával a nenechával nám nic zadarmo. Postupem času jsme ovšem naši hru zpřesnili a zrychlili. V prvním poločase jsme se dostali do několika zajímavých střeleckých příležitostí, které zůstaly nevyužity. Náš soupeř se dostával do blízkosti naší branky především po dlouhých míčích, nebo po standartních situacích. Ve druhém poločase jsme již byli jasně lepším týmem, který si vypracovával mnohé střelecké příležitosti. Z těchto střeleckých možností se ujala až střela Ladry v 66. minutě utkání, která byla i brankou vítěznou. Utkání tak skončilo výsledkem 0:1 ve prospěch našich barev.