MFK Chrudim – FK Mladá Boleslav 1:3 (1:2)

Do utkání jsme vstupovali s tím, že chceme navázat na předchozí výborné výsledky a minimálně udržet neporazitelnost se soupeřem, který se v celkové tabulce nacházel o bod před námi. Naše plány jsme začali naplňovat hned v úvodu, kdy proměnil pokutový kop Duch. Ten byl nařízen za faul na Tanečka, který už se řítil sám na brankaře 0:1. Soupeře jsme přehrávali a vytvářeli si další šance. Pak však hrubě zachyboval před naším vápnem Procházka a soupeř toho okamžitě využil a srovnal na 1:1. Naši hráči, vědomi si toho, že soupeře přehrávají, okamžitě chtěli strhnou skóre opět na svou stranu a to se jim ještě v první půli povedlo. Po krásné akci po levé straně se k míči dostal Duch a svou druhou brankou v utkání přehoupl skóre opět na naši stranu 1:2. Tímto výsledkem skončil i první poločas. Druhé dějství začalo prakticky stejně, jako skončilo první. Náš důraz dělal soupeři veliké problémy a my se díky tomu dostávali velmi lacino k míči ještě před soupeřovým pokutovým územím a ohrožovali prakticky ihned po zisku míče domácí branku. Po jedné takové povedené akci, kdy přiletěl pěkný centr z levé strany prakticky přes všechny hráče si míč pohotově zpracoval Zorkler a zvýšil na 1:3. Nutno podotknout, že šancí jsme měli požehnaně ale ani samostatný nájezd nejprve Tanečka a poté Zoubka brankou neskončili. A tak už se skóre do konce duelu neměnilo. Naše výhra byla opět poctivě odpracovaná a hráči nechali na hřišti maximum.