Ze západu Čech přivezli jeden bod

Po čtyřiadvaceti odehraných mistrovských kolech juniorské týmy Plzně a Boleslavi v tabulce ČFL dělily tři body a po vzájemném střetu při nich zůstalo. Boleslavští jsou nadále na tom lépe.

Od první minuty předváděly oba týmy svižný kombinační fotbal. Plzeňští svoji první vážnější příležitost proměnili ve vedoucí gól.
V 18. minutě se z pravé strany probil do boleslavského pokutového území Štípek, zpětnou přihrávkou našel Šípka a ten technickou ranou k tyči překonal brankáře Knoblocha - 1:0.

Těsným plzeňským vedením skončil první poločas.

Druhý poločas se podobal prvnímu. Hra byla vyrovnaná a dlouho to vypadalo, že při jediném gólu zůstane.
Až deset minut před koncem utkání vyrovnal Schubert, který u vzdálenější tyče dorazil přetažený centr - 1:1.

Sestava FK Mladá Boleslav"B": Knobloch - Bořil, Charuza, Šťastný, Tvrdý - Rozsíval, Dudka (76. Honc) - Synek (76. Horák), Wojnar (89. Mach), Sedláček - Schubert.

Sestava FC Viktoria Plzeň"B": Brych - Hrubý, Hájovský, Libotovský, Beránek - Kyndl, Kůžel, Šípek - Štípek, Petráček (46. Dvořák), Končal.

Góly: 18. Šípek - 80. Schubert

ŽK: Libotovský - Rozsíval Schubert, Sedláček

Rozhodčí: Pečenka - Klátil, Kramlová