Náchod si odvezl čtyři branky

V páteční předehrávce jsme přivítali ambiciózní tým z Náchoda. První poločas byl vyrovnaný a plný osobních soubojů. Soupeř zvolil důrazné a agresivní napadání už na naší polovině a byl nebezpečný i směrem dopředu. My jsme se pomalu dostávali do tempa a těžko jsme se prosazovali. Důležitým momentem bylo vyloučení hostujícího obránce v 29. minutě, který zezadu srazil Dohnalíka, který běžel sám na branku. Druhý poločas jsme zrychlili a zpřesnili kombinaci, zlepšili presink a pohyb bez míče. Tím jsme dostávali soupeře pod tlak a po hezkých akcích začali padat i branky. Ve 43. minutě Ladra uvolnil Stránského v pokutovém území a ten s přehledem svou šanci proměnil. Už za čtyři minuty se neukvapil Dohnalík a nabídl gólovou přihrávku Vodhánělovi, který zvýšil na 2:0. Po dvou minutách opět Ladra přihrál Šulcovi a ten křížnou, technickou střelou chladnokrevně skóroval. V 56. minutě levý obránce Kopa nezadržitelně prošel přes celou útočnou polovinu, tvrdě vystřelil a odražený míč pohotově dorazil do sítě Vegricht. Po zlepšené hře ve druhém poločase bylo naše vítězství naprosto zasloužené.