S Jabloncem vyhráli o gól

Mistrovské utkání s celkem FK Baumit Jablonec bylo od úvodních minut velice bojovné a plné osobních soubojů. Náš soupeř hrál velmi dobře v obrané fázi, byl důrazný v soubojích a snažil se o narušouvání naší rozehrávky. My jsme se snažili o kombinační hru, ale v některých fázích utkání se nám příliš nedařilo, to bylo zapříčiněno aktivním napadáním soupeře, který nám nenechal ani centimetr zadarmo. V průběhu utkání se do střeleckých příležitostí dostávaly oba týmy, ale přece jen nebezpečnější byl náš tým. První branku utkání zaznamenal z trestného kopu v 19. minutě Novotný. Do konce prvního poločasu jsme si vytvořili i další střelecké příležitosti, ale žádnou z nich jsme nevyužili. Po změně stran byl obraz hry obdobný jako v prvním poločase, s tím rozdílem, že se nám podařilo zvýšit aktivitu a soupeře jsme začali přehrávat. Přestože jsme byli ve druhém poločase mírně lepším týmem, tak jsme dlouho nemohli vstřelit druhou branku. To se nám podařilo až v 60. minutě, když se prosadil Frömmel. Náš soupeř však dokázal rychle odpovědět na náš druhý gól a dvě minuty na to snížil na rozdíl jediné branky. A protože do konce utkání nepadla žádná branka, bylo konečné skóre utkání 2:1.