V Kolíně uspěli

Mistrovské utkání, které jsme sehráli na půdě FK Kolín, se hrálo na velice hrbolatém terénu. Od úvodních minut bylo jasné, že soupeř bude rychlý, důrazný a bude se pokoušet o dlouhé míče za naši obranu. My jsme se snažili o útočný a kombinační fotbal, ale na těžkém terénu míč často odskakoval od kopaček. V prvním poločase bylo utkání plné soubojů a střeleckých příležitostí na obouch stranách. Vstřelit branku se však podařilo pouze našemu týmu, a to když rohovém kopu Novotného, kdy se dostal k odraženému míči Dohnalík a skóroval. Ve druhém poločase se nám podařilo zlepšit hru a našeho soupeře jsme k ničemu nepustili. Naopak dařilo se nám v ofenzivě a vytvářeli si další a další střelecké příležitosti. Ovšem proměnit se nám podařilo pouze dvě. Tu první proměnil opět Dohnalík a to po rohovém kopu Vodháněla, kdy se k němu dostal odražený míč. Naši třetí branku přidal v závěru utkání znovu Dohnalík, když šel důrazně za dlouhým výkopem, přetlačil obránce, v souboji uspěl i proti brankáři a zakončil do prázdné brány. Celkové skóre zápasu, tak vyznělo lépe pro naše barvy v poměru 0:3.