Reprezentační nováček Zahustel řádil v Rumunsku

Zahustelovi se parádně vydařila premiéra v reprezentačním dresu české jednadvacítky. K jejímu vítězství nad Rumunskem přispěl dvěma góly.

V přípravném utkání Rumunsko U21 - Česko U21 0:3 hraném ve středu 29. února na rozdíl od reprezentačně ostříleného Jana Chramosty nastoupil Ondřej Zahustel ke svému prvnímu reprezentačnímu utkání za jednadvacítku. A počínal si jako mazák, neboť v 5. a 19. minutě skóroval, třetí gól ještě před přestávkou přidal Lecjaks.
"Byla to velmi kvalitní příprava. Chtěli jsme vyzkoušet další hráče a rozšířit tak kádr. To se povedlo, třeba Zahustel dal dva góly a ukázali se i další,"
poznamenal po výhře trenér Jakub Dovalil, který si pochvaloval výkony mladoboleslavských fotbalistů.