Divizního soupeře jasně přestříleli

Junioři jasně přehráli divizního soupeře v závěrečném utkání zimního turnaje v Nové Pace, kde v předchozích zápasech boleslavské barvy hájili starší dorostenci.

Do utkání vstoupili Boleslavští aktivně. Vynutili si herní převahu, ale dlouho se slabinou v zakončení. Po gólu volaly šance Brunclíka, Buluta, Wojnara, Táborského a Bořila.
Gólově se prosadil pouze v 17. minutě Táborský, který zužitkoval pohlednou křídelní kombinaci Dudky s Rozsívalem - 0:1.

Druhý poločas byl z boleslavského pohledu střelecky zdařilejší.
Nejprve vedení zvýšil v 60. minutě Horák - 0:2. Ten za pět minut přidal další gól do novopacké sítě - 0:3.

V 72. minutě novopacký Urbanec po zaváhání Bočka zkorigoval skóre - 1:3.
V 80. minutě mladoboleslavský účet završil Schubert, jenž zužitkoval dlouhý výkop brankáře Kanavala - 1:4.

Váhavé a složité řešení koncovky zbrzdilo další vypracované příležitosti boleslavského družstva. Výhra mohla být daleko vyšší, než jen o tři góly.

Sestava FK Mladá Boleslav„B" v I. poločase: Kanaval - Rozsíval, Charuza, M. Šťastný, Táborský - Dudka, Brunclík - Honc, Wojnar, Bořil - Bulut.
Sestava
FK Mladá Boleslav„B" v II. poločase: Kanaval - Boček, Šimek, Borovička, Tvrdý - Dudka, Sedláček - Wojnar, Táborský, Horák - Schubert.

Góly FK MB"B": 72. Urbanec - 60. a 65.Horák, 17. Táborský, 80. Schubert