Po nerozhodném poločase soupeře přehráli

Junioři v prvním letošním utkání vyhráli nad divizním soupeřem. Trenér Pechanec vystřídal celý sedmnáctičlenný kádr, který měl k dispozici.

Boleslavští začali utkání nebojácně a hned ve 3. minutě se po kolmé přihrávce Sedláčka dostal do vyložené šance Rozsíval, ale jeho zakončení bylo nepřesné.
V 9. minutě hráči Měcholup zužitkovali dlouhý míč za boleslavskou obranu a její zaváhání využili Bejvlem ke skórování - 1:0 (Bejvl)
.
Ve 14. minutě
byl v trestném území soupeře faulován Schubert a sudí nařídil pokutový kop. Proměnil ho Rozsíval a srovnal skóre - 1:1.
Minutu po vyrovnání Rozsíval dobře rozehrál trestný kop ze strany hřiště a ve velké šanci se ocitl Horák. Na jeho pohotové zakončení dokázal domácí brankář reagovat.
Ve 25. minutě
zbytečná ztráta Sedláčka před vlastním pokutovým územím a následný faul vynesly Měcholupům výhodu trestného kopu. Přes zeď do pravého horního rohu se trefil Vrabec - 2:1.
Boleslavští však stihli ještě před koncem poločasu vyrovnat. Rychlý brejk po ose Sedláček - Honc skončil gólem, když Honcem prudce nastřelený míč před branku si měcholupský obránce srazil do vlastní sítě - 2:2.

Druhý poločas byl ze strany Boleslavských fotbalově daleko kvalitnější než první. Přinesl řadu dobrých herních momentů a standardních situací. Přesněji kombinovali a též stříleli góly. V 54. minutě důležitý vedoucí gól dal hlavou Kozma - 2:3. Výhru však boleslavští junioři potvrdili až krátce před koncem.
V 88. minutě Charuza výtečně uvolnil Martina Šťastného a ten přidal čtvrtou trefu do měcholupské branky - 2:4
. V poslední minutě mohl přidat pátý gól Horák, ale jeho dobrý úmysl brankář vystihl.

Sestava FK Mladá Boleslav„B": Kanaval (45. Knobloch) - Boček, Šimek (60. Sedláček), M. Šťastný, Mach (45. Tvrdý) - Sedláček (45. Tvaroha), Charuza - Horák (45. D. Šťastný), Rozsíval, Honc (45. Kozma) - Schubert (75. Horák).

Góly: 9. Bejvl, 25. Vrabec - 14. Rozsíval (pokutový kop), 41. vlastní, 54. Kozma, 88. D. Šťastný.