Chramosta sestřelil Arménii

Reprezentační jednadvacítka vyhrála souboj o vedení v kvalifikační skupině ME a porazila Arménii na jejím hřišti 2:0. Oba góly dal mladoboleslavský kanonýr Jan Chramosta, který nastoupil až ve druhém poločase.

O přestávce vystřídal Nešpora. V prvním poločase první šanci měl ve 13. minutě arménský Aleksanyan, ale brankář Štěch výtečným zákrokem český tým podržel. Deset minut před poločasem neprostřelil Nešpor arménského brankáře Petrosyana. Druhý poločas začal jako první, čili arménskou šancí. Štěch v 55. minutě vychytal pro změnu Karapetyana. V 76. minutě se po rohu neprosadil Hanousek, ale za pár okamžiků českou radost vyvolal Chramosta svým prvním gólem. Podruhé se prosadil ve čtyřminutovém nastavení.

Sestava Česko U21: Štěch - Nitrianský, Hejda, Kalas, Lecjaks - Darida (88. Kopic), Mareček, Hanousek, Krejčí - Kadlec (90. Wágner), Nešpor (46. Chramosta).