Vyšehradu nadělili bůra

Utkání třináctého kola jsme sehráli na domácím hřišti s celkem FK Slavoj Vyšehrad. Od úvodních minut jsme se snažili o ofenzivní, kombinační fotbal. Byli jsme aktivnějším týmem a měli jsme herní převahu, ale byly i okamžiky, kdy hra byla neurovnaná a plná osobních soubojů. Náš soupeř hrál velmi jednoduše, veškeré míče, které získal, posílal na své útočníky, kteří se snažili pronikat naší obranou. Střelecké možnosti byly k vidění na obou stranách, ale přece jen jsme jich měli více a hlavně jsme z nich stříleli branky. První branku zaznamenal Košek, poté se trefil Novotný a do konce prvního poločasu ještě Vegricht. Po změně stran dokázal náš soupeř snížit skóre na rozdíl dvou branek, ale nám se podařilo dalšími dvěma góly Kopy a Ladry upravit skóre na konečných 5:1 v náš prospěch.