Neporažená Čáslav dostala bůra

V dalším zápase naší skupiny žákovské ligy jsme zavítali na hřiště doposud neporažené Čáslavi. Úvod a celkově celý 1. poločas byl spíše bojovný než fotbalový. Na přírodní trávě nám dělal problém zejména pohyb po kluzkém terénu. Hráči nebyli schopni pořádně zrychlit. Soupeř nás po našem úvodním gólu na 15 - 20 minut opticky přehrával, ale za celý zápas si prakticky nevypracoval žádnou gólovou šanci. Do druhého poločasu jsme vstoupili jako jiný tým a to nám vydrželo, až do konce zápasu. Soupeře jsme přehrávali hlavně dobrou kombinací a individuální technikou. To vše pramenilo z lepšího pohybu všech hráčů. V útočné činnosti jsme dokázali více podržet míč a tím jsme měli jasnou převahu, kterou jsme potvrdili i vstřelením několika gólů.