Po prohraném poločase utkání otočili

V jedenáctém soutěžním kole jsme přivítali na domácím hřišti celek FK Pardubice. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře a po chybě v obrané fázi jsme již v páté minutě prohrávali. Z inkasované branky jsme se však rychle oklepali a snažili jsme se hrát naši hru, což bylo proti soupeři z Pardubic velice těžké. Přestože jsme byli v prvním poločase aktivnější a vytvořili jsme si i dostatek střeleckých příležitostí, nepodařilo se nám vstřelit branku. Ve druhém poločase byla hra chvílemi neurovnaná, ale přesto se nám podařilo vstřelit vyrovnávací branku, když se na pravé straně uvolnil Toman a po odraženém centru zakončoval Ladra. Přestože jsme byli stále mírně aktivnější, byla hra poměrně vyrovnaná a i pardubický celek nejednou ohrozil naši branku. Do konce utkání padla už jen jediná branka a to z kopačky Novotného, který zahrával trestný kop,po faulu na Šulce. Tato branka určila konečné skóre utkání 2:1 v náš prospěch.