Další domácí výhra

V devátém kole jsme na domácí půdě přivítali FC Slovan Liberec. Oba týmy vstoupily do utkání aktivně, my jsme se snažili o kombinační fotbal a o aktivní napadání. Soupeř z Liberce hrál důrazně, ale čistě a také se snažil o ofenzivní hru. Nám se povedl vstup do utkání, když se ve čtvrté minutě prosadil Košek. První poločas byl velice vyrovnaný, byly k vidění střelecké příležitosti na obou stranách, ovšem další branky nepadly. Na začátku druhého poločasu byla hra poměrně neurovnaná, ale postupem času jsme soupeře začali přehrávat. V pětačtyřicáté minutě zahrál hostující obránce rukou ve vlastním pokutovém území a Novotný vstřelil naši druhou branku ze značky pokutového kopu. Přestože jsme vedli 2:0, byl náš soupeř stále nebezpečný a snažil se vstřelit branku. To se mu však nepodařilo a my jsme přidali další dva góly z kopaček Vodháněla a Šulce. Utkání nakonec skončilo vítězstvím našich barev v poměru 4:0.