V Náchodě dokráčeli k remíze

V šestém soutěžním kole jsme hráli na půdě FK Náchod. V utkání jsme se snažili o rychlý, kombinační fotbal, ale nedařilo se nám podle našich představ. Náš soupeř hrál velice jednoduše, ale účelně. Po většinu utkání nakopával dlouhé míče na své rychlé útočníky, hrál důrazně do těla a tím nám znepříjemňoval rozehrávku. V utkání bylo k vidění mnoho střeleckých příležitostí a to na obou stranách. Nám se podařilo vstřelit úvodní branku duelu, kdy se po krásné akci prosadil Košek. Soupeři se podařilo ještě do poločasu vyrovnat a to ze standartní situace. Po poločasové přestávce se obraz hry příliš neměnil, stále jsme se snažili soupeře přehrát kombinační hrou a ten zase útočil z rychlých kontrů. V průběhu druhé poloviny utkání jsme šli opět do vedení, zásluhou branky Zörklera, kdy po kombinaci ve středu pole přišel centr z pravé strany. Vedení se nám nepodařilo udržet, soupeř srovnal skóre po naší chybné rozehrávce stoperů a nedůraznému vyběhnutí brankáře. Konečné skóre utkání bylo nerozhodné 2:2.