Jablonci nadělili osm gólů

V utkání s Jabloncem se nám opět povedl vstup do utkání, kdy jsme v 10 minutě vedli 2:0, když po rohovém kopu Hodače otevřel skóre Lacek a po výborném pressu dával Martínek na 2:0. Po té zahrozil také Jablonec a nastřelil dvě tyčky Výdovi branky, což byl také zlom v utkání jelikož ve 20 minutě po krásné kombinaci uprostřed hřiště šel sám Hodač a po faulu se kopal pokutový kop, který sám postižený proměnil a v podstatě rozhodl o osudu utkání. Od té doby existovalo pouze jedno mužstvo, Jablonec jsme jednoznačně přehrávali a druhý poločas dávali krásné branky, když se trefil podruhé Lacek a po individuální akci Holeček. V závěru se blýskl hattrickem Kocourek, který v rozmezí 53 až 61 minutě dokázal vstřelit tři branky. V posledních minutách nechali Boleslavští obránci vyniknout i brankáře Výdu, který si nechtěl nechat vstřelit ani jednu branku a ukázal několik výborných zákroků.

Trenér Mrvík k utkání: Jsem rád, že po herně nevydařeném utkání na Motorletu kluci přistoupili k utkání odpovědně a naší kombinační hrou soupeře jednoznačně přehráli a zaslouženě vyhráli. A doufám, že se poučili a k dalšímu utkání do Pardubic pojedou stejně tak připraveni jak nyní a ne, že nastane uspokojení jako v předešlém utkání!!!