S Hradcem přišla první prohra

V pátém soutěžním kole jsme na domácím hřišti přivítali celek FC Hradec Králové. Utkání dvou vyrovnaných a útočně laděných mužstev bylo již od úvodu velice vyrovnané. Jako první jsme šli do vedení, již ve čtvrté minutě zásluhou Dohnalíka. Přidali jsme i druhou branku, která ovšem nebyla uznána, kvůli ofsajdovému postavení našeho hráče. Rozhodčí nechala ve hře pokračovat a asi po třiceti vteřinách skóroval Novotný. Rozhodčí se ke sporné situaci vrátila a branku na 2:0 Neuznala. Našemu soupeři se však podařilo ještě do poločasu vyrovnat. V první polovině utkání byl k vidění velice atraktivní, útočný fotbal s velkým počtem střeleckých příležitostí na obouch stranách. Ve druhém poločase byl obraz hry obdobný, ale postupem času získali hráči Hradce mírnější převahu. Z velkého počtu šancí byla, ve druhém poločase, využita pouze jediná, a to v první minutě nastaveného času hráčem hradeckého týmu. V utkání dvouch vyrovnaných mužstev byl nakonec šťastnější tým hostí, který vyhrál v poměru 1:2.