Z Motorletu přivezli pouze bod

Do utkání jsme vstoupili dobře a hned po rozehrávce otevřel skóre Martínek, který nepovedeným centrem překvapil brankáře Bébra. Paradoxně nám první branka ublížila a domácím pomohla, jelikož v první půli jsme předvedli zatím nejhorší výkon od začátku soutěže, kdy jsme se nedostali k naší kombinaci a domácí pouze důrazem byli vyrovnaným soupeřem. A když dvakrát individuálně chyboval brankář Frinta, odcházelo se do kabin za stavu 2:1 pro domácí. Do druhé půle jsme opět vstoupili dobře, když novic v sestavě Horváth hned v první minutě srovnal na 2:2. Po té byla větší snaha strhnout vítězství našeho týmu, ale domácí bojovností a důrazem dokázali odolávat. Největší šanci spálil 3 minuty před koncem Kocourek, když sám před brankářem neuspěl. V závěru nám jeden bod zachránil brankář Hradecký, který o poločase nahradil chybujícího Frintu.