Slušný výkon si zasloužil více gólů

Trenér Jiří Saňák konečně dovedl dorostence k výhře. Porazili v domácím prostředí Hlučín 3:1, protože splnili trenérovy taktické pokyny, prokázali lepší kondici než soupeř.

Především úmorné vedro dokonale prověřilo fyzickou i morální připravenost mladých fotbalistů. Boleslavští v obou důležitých parametrech byli lepší než protivník. „Hráči utkání odehráli ve velkém tempu, v prvním poločase předvedli několik pěkných a kvalitních akcí, vstřelili dvě branky a vítězství potvrdili ve druhém poločase, kdy předvedli slušný výkon, jen branek mohlo být víc," zhodnotil trenér Jiří Saňák výkon mladoboleslavského družstva. Výkon chceme potvrdit v následujících utkáních proti tradičním týmům Sigmě Olomouc, Baníku Ostrava a Viktorii Plzeň," dodal dorostenecký trenér.