FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav 3:1 (2:0)

Domácí by si případným vítězstvím zajistili vítězství v ligové soutěži mladšího dorostu, tomuto cíli jsme jim dopomohli katastrofálním vstupem do utkání, kdy jsme již po patnácti minutách prohrávali 2:0 a to ještě několik šancí domácí neproměnili. Poté se kvalita naší hry o 100% zvedla, vyvarovali jsme se nepřesností, dobře jsme kombinovali, šancí jsme si však mnoho nevypracovali. Po změně stran jsme ve svém dobrém výkonu pokračovali, byli jsme domácím více než vyrovnaným soupeřem. Eliáš sedm minut před koncem snížil, ve snaze o vyrovnání jsme hráli velmi otevřeně, což domácí potrestali v samotném závěru utkání třetím gólem. Nebýt špatného začátku utkání, mohli jsme pomýšlet na lepší výsledek.