FK Mladá Boleslav – 1.FK Příbram 0:2 (0:0)

Do přestávky se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Do 15 minuty jsme klidně mohli vést 3:0, Klobása a Čemus však ve svých šancích neuspěli. Poté se v šanci před naší brankou objevili i hosté, Borecký střelu příbramského hráče vyrazil na tyč, vzápětí Novotný ve velké šanci nastřelil pouze bránícího hráče hostujícího týmu. Po změně stran jsme se opět dostali do dvou dobrých příležitostí, ale ani jednou jsme nedokázali brankáře Příbrami překonat, naopak přišel trest, kdy jsme nezareagovali na rychlou rozehrávku hostujících hráčů a po umístěné střele k tyči inkasovali. Za deset minut přišel druhý gól v naší síti, v závěru se ještě do šance dostal Čemus, nedal, Krajinovu střelu brankář Příbrami vyrazil.