FC Písek – FK Mladá Boleslav 0:3 (0:1)

Sobotní zápas v Písku dopadl pro naše barvy lépe než ten středeční v Jablonci nad Nisou. Do první šance se dostali domácí, Finke dobře zasáhl. Od tohoto okamžiku jsme byli lepším týmem, velmi dobře jsme kombinovali a podnikali nebezpečné útoky, kterým scházelo lepší zakončení. Přesto jsme se do přestávky dostali do vedení, když Novákovu pěknou přihrávku za obranu proměnil Tvrzník. Po změně stran se domácí opět dostali několikrát do slibných akcí, ty se nám podařilo zlikvidovat a opět jsme začali svého soupeře herně přehrávat. Škoda několika brejkových situací, kterým chybělo lepší zakončení. Přesto jsme své vedení v závěrečných deseti minutách ještě zvýšili, Koštíř a Novotný zvýšili na konečných 0:3 v náš prospěch.