FK Mladá Boleslav – FK Motorlet Praha 3:1 (1:0)

V 1. poločase moc fotbalu vidět nebylo, chyběl větší pohyb a nasazení. Tvrzníkovu střelu ze střední vzdálenosti brankář hostů vyrazil, velkou možnost Motorletu zneškodnil svým zákrokem brankář Finke, vzápětí se objevil v šanci Čemus, ale také neuspěl. Těsně před přestávkou byl faulován v pokutovém území Klobása, penaltu proměnil Tvrzník. Nástup do 2. poločasu byl ze strany našeho týmu velmi dobrý. Na Čemusův centr si naběhl Baster a hlavou zvýšil na 2:0. I další naše akce skončila brankou, Klobása vysunul Čemuse a ten svůj samostatný nájezd proměnil. Poté se ke slovu dostali hosté, proměněným pokutovým kopem snížili na 3:1. Klobása mohl náš náskok zvýšit, svojí šanci neproměnil, do konce utkání nás ještě jednou podržel Finke, když vyrazil nohou nebezpečnou střelu hostujícího hráče.