AC Sparta Praha – FK Mladá Boleslav 3:0 (2:0)

Domácí nás v tomto utkání předčili ve všech směrech a zaslouženě vyhráli. Samotný zápas ovlivnil hned jeho začátek, kdy jsme podcenili první nákop soupeře a byli za to potrestáni úvodní brankou. Po deseti minutách jsme převzali iniciativu, ale nedokázali jsme se dostat do koncovky. V závěru 1. poločasu se Sparta dostala do hry, její hráči však nedokázali dobré šance včetně pokutového kopu proměnit. Po změně stran byl tlak domácích již výrazný, podařilo se jim vstřelit druhou branku. Za stavu 2:0 jsme si vypracovali i my dvě obrovské gólové příležitosti, ale Červenka, ani Lakatoš se neprosadili. V případě vstřelení kontaktní branky jsme mohli utkání ještě zdramatizovat. Nestalo se tak, naopak Spartav době, kdy jsme v obranné činnosti hráli hodně otevřeně, ještě zvýšila na konečných 3:0.