Zimní příprava skončila

V zimní přípravě junioři vedení hlavním trenérem Milanem Pechancem a asistentem Jiřím Malíkem sehráli jedenáct přípravných utkání, z nichž pět vyhráli. Zimním králem kanonýrů se stal Jiří Schubert.

Šest přípravných zápasů patřilo do zimního turnaje pořádaného Slavojem Vyšehrad, ve kterém FK Mladá Boleslav"B" obsadila nelichotivé předposlední místo z dvanácti účastníků.
Celkový poměr gólů ze všech jedenácti zimních zápasů vyzněl pro FK Mladá Boleslav"B" mírně aktivně 20:18. Téměř třetinu boleslavských gólů nastřílel Jiří Schubert, kterého si na přelomu února a března přizval trenér Karel Stanner do tréninkového procesu prvoligového áčka. V první březnové neděli si proti Brnu připsal svůj druhý start v Gambrinus lizy, byť jenom na pár závěrečných minut.

Ve všech jedenácti zimních zápasech nastoupili Kristián Zbrožek, Pavel Tvaroha a Martin Borovička, jednou chyběli David Brunclík, Jasmin Ščuk a Michal Horák, dvakrát vynechali Daniel Dudka, Pavel Štěpánek a Jiří Schubert. Celkem se v přípravných zápasech FK Mladá Boleslav"B" představilo 34 fotbalistů. Třetina z nich však pouze v jednom jediném utkání.

Přehled výsledků a střelců gólů FK Mladá Boleslav"B" v zimní přípravě 2011:

FK Mladá Boleslav„B" - FK Kunice 0:1

FK Mladá Boleslav"B" - FK Teplice B 3:2 (Brunclík, Schubert, Dudka)

FK Mladá Boleslav"B" - Dvůr Králové 3:1 (Schubert, Hadziresic, Kozma)

FK Mladá Boleslav"B" - FC Slovan Liberec"B" 1:3 (Schubert)

FK Mladá Boleslav"B" - FK Králův Dvůr 1:3 (Schubert)

FK Mladá Boleslav„B" - FK Dukla Praha 1:1 (Horák)

FK Mladá Boleslav„B" - Loko Vltavín 1:0 (Ščuk)

FK Mladá Boleslav"B" - SK Kladno"B" 0:2

FK Mladá Boleslav"B" - FC Viktoria Plzeň"B" 2:3 (Schubert, Duranski)

FK Mladá Boleslav"B" - FC Velim 5:1 (Dudka 2, Štěpánek, Zahustel, Schubert)

FK Mladá Boleslav"B" - SK Hradec Králové"B" 3:1 (Volf 2, Brunclík)

Pořadí kanonýrů FK Mladá Boleslav"B" v zimní přípravě 2011: 6 - Schubert, 3 - Dudka (2 z penalty), 2 - Brunclík, Volf, 1 - Hadrizesic, Kozma, Horák (z penalty), Ščuk, Duranski, Štěpánek, Zahustel.

Přehled utkání FK Mladá Boleslav"B" v zimní přípravě 2011:

FK Kunice - FK Mladá Boleslav„B" 1:0 (1:0), utkání základní skupiny zimního turnaje Slavoje Vyšehrad
Sestava FK Mladá Boleslav"B" v I. poločasu
: Michňa - Štěpánek, Zbrožek, Mrvík, Horák - Tvaroha, Ščuk, Sedláček, Brunclík, Dolinajec - Hadziresic (38. Kozma). Sestava FK Mladá Boleslav"B" v II. poločasu: Kanaval - Štěpánek, Zbrožek, Mrvík, Horák (65. Borovička) - Polyakov, Ščuk, Maňas, Brunclík, Dolinajec - Kozma.

FK Mladá Boleslav"B" - FK Teplice B 3:2 (2:1)
Sestava FK Mladá Boleslav"B" v I. poločase
: Vorel - Štěpánek, Borovička, Zbrožek, Horák - Maňas, Brunclík, Ščuk, Dudka - Tvaroha, Schubert. Sestava FK Mladá Boleslav"B" v II. poločase: Michňa - Štěpánek, Borovička, Zbrožek, Horák - Sedláček, Brunclík (73. Maňas), Ščuk, Dudka - Kozma, Schubert (73. Tvaroha).

Dvůr Králové - FK Mladá Boleslav"B" 1:3 (1:1)
Sestava FK Mladá Boleslav"B" v I.poločase
: Kanaval - Štěpánek, Borovička, Zbrožek, Horák - Tvaroha, Ščuk, Hadziresic, Dudka - Kozma, Schubert. Sestava FK Mladá Boleslav"B" v II.poločase: Vorel - Štěpánek (70. Kozma), Borovička, Zbrožek, Horák - Sedláček, Maňas, Dudka, Tvaroha - Hadziresic (70. Ščuk), Schubert.

FK Mladá Boleslav"B" - FC Slovan Liberec"B" 1:3 (1:1)
: Michňa - Zbrožek, Janíček, Brunclík, Horák - Zahustel, Ščuk, Krasniqi, Skorič, Dudka - Schubert. Sestava FK Mladá Boleslav"B" v II.poločase: Michňa - Borovička, Janíček (67. Kozma), Brunclík (76. Zbrožek), Štěpánek - Maňas, Krasniqi, Skorič, Marek Sedláček - Schubert (67. Zahustel) , Tvaroha.

FK Králův Dvůr - FK Mladá Boleslav"B" 3:1 (1:1), utkání základní skupiny zimního turnaje Slavoje Vyšehrad.
Sestava FK Mladá Boleslav"B"
: Vorel - Borovička (76. Kozma), Zbrožek, Brunclík, Štěpánek - Marek Sedláček (60. Maňas), Tvaroha, Ščuk, Dudka (73. Novák) - Hadziresic, Schubert.

FK Dukla Praha - FK Mladá Boleslav„B" 1:1 (1:0)
: Kanaval - Borovička, Zbrožek, Mrvík, Štěpánek (46. Horák) - Brunclík, Duranski (65. Kozma), Ščuk, Tvaroha (74. Marek Sedláček) - Hadziresic, Schubert.

Loko Vltavín - FK Mladá Boleslav„B" 0:1 (0:1), utkání základní skupiny zimního turnaje Slavoje Vyšehrad.
Sestava FK Mladá Boleslav„B"
: Michňa - Svoboda, Zbrožek, Mrvík, Horák - Marek Sedláček (46. Brunclík), Duranski (25. Rozsíval), Ščuk (65. Borovička), Dudka - Tvaroha (71. Čech), Schubert.

FK Mladá Boleslav"B" - SK Kladno"B" 0:2 (0:0), utkání základní skupiny zimního turnaje Slavoje Vyšehrad.
: Michňa - Borovička, Zbrožek (46. Mrvík), Brunclík, Horák - Svoboda (64. Dubovecký), Duranski, Ščuk, Dudka (46. Tvaroha) - Hadziresic (46. Čech), Schubert (76. Krajina).

FC Viktoria Plzeň„B" - FK Mladá Boleslav„B" 3:2 (1:1), utkání základní skupiny zimního turnaje Slavoje Vyšehrad.
: Kanaval - Svoboda (60. Borovička), Zbrožek, Brunclík, Horák (60. Štěpánek) - Zahustel, Ščuk, Duranski, Dudka - Schubert (46. Tvaroha), Kysela (46. Hadziresic).

FC Velim - FK Mladá Boleslav„B" 1:5 (1:1), utkání zimního turnaje Slavoje Vyšehrad o konečné umístění.
: Kanaval (46. Michňa) - Zbrožek (46. Borovička), Mrvík (46. Brunclík), Janíček (67. Zbrožek), Mach (46. Štěpánek) - Tvaroha, Duranski, Svoboda, Dudka - Zahustel (67. Mach), Schubert.

FK Mladá Boleslav"B" - SK Hradec Králové"B" 3:1 (2:0)
: Michňa - Borovička, Zbrožek, Janíček, Mach - Brunclík, Svoboda, Duranski, Dudka - Tvaroha, Volf. Sestava FK Mladá Boleslav"B" v II.poločase: Kanaval - Štěpánek, Mrvík, Janíček (71. Zbrožek), Mach (61. Horák) - Brunclík (71. Borovička), Svoboda, Duranski (71. Tvaroha), Dudka - Diatta, Volf.

Osobní statistiky hráčů FK Mladá Boleslav"B" v zimní přípravě 2011, za jménem je počet utkání se součtem odehraných minut a v závorce účast v jednotlivých zápasech:

Kristián Zbrožek 11 utkání / 868 minut (90,90,90,60,90,90,90,45,90,68,65)

David Brunclík 10 utkání / 758 minut (90,73,0,75,90,90,45,90,90,45,70)