FK Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň 1:5 (0:1)

Vedoucí tým tabulky byl v tomto utkání nad naše síly. První zlomový moment přišel v průběhu I. poločasu, kdy jsme po standartní situaci nastřelili břevno a hosté chvíli na to vstřelili úvodní branku zápasu. Po změně stran přišel druhý moment, který rozhodl o naší porážce, po inkasovaném druhém gólu se naše hra sesypala, hosté získali sebevědomí a během dalších deseti minut nám vstřelili další dvě branky. Prieložný vstřelil náš čestný úspěch, přišly i další možnosti ke zkorigování skóre, ale poslední slovo měli opět hosté, kteří uzavřeli konečné skóre na 1:5 v náš neprospěch. Po sérii dobrých výkonů se našim hráčům toto utkání nevyvedlo, nelze vytknout bojovnost a nasazení, nedařilo se nám však v individuálních herních činnostech, to byl zásadní rozdíl mezi oběma týmy.