Boleslavští, pozor na Jana Štohanzla

Utkání 11. kola Gambrinus ligy FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905 se hraje v neděli 3. října od 17 hodin na Městském stadionu v Mladé Boleslavi. Střetnou se soupeři, mezi nimiž je v tabulce výrazný rozdíl. Čtvrtá Boleslav má šestnáct a desátí Bohemians deset bodů.

Bilance vzájemných střetnutí je překvapivě skromná. Boleslav se s vršovickými Bohemians střetla v Gambrinus lize jen čtyřikrát. V prvním duelu vyhrála, ve druhém remizovala a v dalších dvou prohrála. I když celkové skóre 3:4 vyznívá jen těsně nepříznivě pro boleslavské fotbalisty, mají co napravovat...

Dosavadní vzájemná bilance Mladé Boleslavi s Bohemians 1905

Podzim 2007 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:0 (Táborský 2)

Jaro 2008 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1:1 (Škoda - Holub)

Podzim 2009 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 0:1 (Štohanzl)

Jaro 2010 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 2:0 (Kaufman, Štohanzl)

Jan Štohanzl je jihlavský odchovanec a ve vršovickém klubu působí od loňského července. V Gambrinus lize zatím nastřílel osm gólů. A rovnou čtvrtinu z nich do boleslavské sítě.
Před rokem rozhodl utkání FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905 v poslední minutě dalekonosnou trefou do prázdné boleslavské branky po kiksu brankáře Vorla. Letos na jaře v utkání Bohemians 1905 - FK Mladá Boleslav 2:0 v předposlední minutě druhým gólem uťal boleslavskou snahu po vyrovnání.