FK Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň B 0:4 (0:1)

K dalšímu utkání České ligy dorostu nastoupilo naše družstvo v nekompletní sestavě a na hře to bylo vidět. Hosté vstoupili do zápasu lépe, vytvořili si v úvodu šanci, na kterou jsme po dvaceti minutách dokázali odpovědět, ale ani Horák, ani Lukeš nedokázali míč v nadějné pozici dopravit do sítě hostujícího brankáře. Plzeň se poté přeci jen prosadila, po centru zprava a zakončení ve vápně 0:1. Do poločasu jsme ještě přežili tři šance hostí. Po změně stran jsme mohli vyrovnat, ale Bočkův pokus nadvakrát zlikvidoval plzeňský brankář. Následoval trest v podobě dvou slepených branek v naší síti, do konce utkání přišla ještě jedna branka a několik dobrých zákroků brankáře Boreckého, který naše družstvo uchránil od ještě vyšší porážky.