SK Motorlet Praha – FK Mladá Boleslav 1:2 (0:2)

B dorost získal na Motorletu cenné tři body, do tohoto zápasu vstoupil dobře, hned v úvodu jsme si vytvořili šanci, Bočkovi však míč v rozhodující chvíli odskočil. O chvíli později jsme se již díky důrazu Horáka prosadili i gólově - 0:1. Poté opět Boček v šanci, neproměnil, domácí měli výhodu pokutového kopu, Borecký ji chytil. Novák v 19´ zvýšil na 0:2, domácí se však nevzdávali, jejich šanci vyhlavičkoval Vraštil z prázdné branky. Do přestávky přišly ještě naše dvě slibné možnosti a jeden samostatný nájezd Motorletu, ani jedna situace brankou neskončila. Po změně stran se domácím podařilo snížit, ale v dalších minutách se v dobrých šancích objevovali naši hráči, bohužel třetí gól se nám vstřelit nepodařilo. Pět minut před koncem se ještě blýskl Borecký dobrým zákrokem, skóre se už nezměnilo.