Chramosta s Fabiánem přispěli k výhře reprezentace

Česká jednadvacítka porazila jasně San Marino 5:0 a Jan Chramosta k tomu přispěl jedním gólem. České družstvo si zajistilo postup z kvalifikační skupiny do baráže o účast na evropský šampionát.

Jan Chramosta do kvalifikačního utkání nastoupil v základní sestavě. Tomáš Fabián začal na lavičce a do utkání naskočil až na druhý poločas. V prvním poločase sanmarinského brankáře překonal Pekhart třikrát a Kovařík jednou. V úvodu druhé půle se Jan Chramosta střelecky prosadil z penalty nařízené za stažení jabloneckého Pekharta.
„Utkání bylo náročné po celou dobu a bylo dobře, že jsme dali brzo gól a uklidnili se. V druhé půli jsme už nebyli tak aktivní jako v první,"
prohlásil Jan Chramosta do mikrofonu reportéra České televize bezprostředně po skončení kvalifikačního utkání.

Česko"21" - San Marino"21" 5:0 (4:0)

Sestava ČR"21": Vaclík - Čelůstka, Suchý, Mazuch, Lensky (59.Pilař) - Vácha, Gecov, Mareček, Kovařík (46. Fabián) - Pekhart (74. Vošahlík), Chramosta.