Mistrovskou sezónu zakončili prohrou

Boleslavští v posledním mistrovském utkání prohráli, přesto ročník 2009-10 zakončí v lepší polovině tabulky ČFL.

Utkání začalo nepřesnými střelami na obou stranách. Nejprve v 7. minutě hlavičkoval mimo písecký Kosobud a v 11. minutě netrefil branku z levé strany boleslavský Bořil. Následovala klidná fáze utkání, ve které se hrálo jen od vápna k vápnu. Ve 33. minutě volej píseckého Kosobuda těsně minul pravou tyč Vorlovy branky. O chvíli později ji přestřelil Polodna.

Druhý poločas začal gólovým úspěchem Písku. Ve 49. minutě po rohovém kopu prudce hlavičkoval Skopalík - 1:0. V 61. minutě po dalším rohovém kopu hlavičku Pivoňky bravurně vyrazil Vorel. V 73. minutě však boleslavský gólman kapituloval podruhé, když nedosáhl na přesnou ránu Pivoňky - 2:0.

Sestava FK Mladá Boleslav"B": Vorel - Zbrožek, Mrvík, Borovička, Horák - Dudka, Pecka, Svoboda, Tögel (16. Synek) - Bořil, Schubert (77. M.Šťastný).

Góly: 49.Skopalík, 73. Pivoňka

Rozhodčí: Schröter - Langer, Bohatý