FK Mladá Boleslav – FC Baník Ostrava 0:2 (0:1)

Do dalšího kvalitního utkání jsme vstoupili dobře, bohužel jsme v 8´ inkasovali po střele z hranice pokutového území. Ve své aktivitě jsme však pokračovali až do přestávky, nechyběla kvalitní kombinace, tlačili jsme se i do koncovky, tam jsme však byli málo důrazní a chyběla větší přesnost ve finální části. Hosté se v průběhu I. poločasu dostali ještě k jedné nebezpečnější akci, která však gólem neskončila. Po změně stran pokračoval náš tým v aktivním výkonu, svého soupeře jsme přehrávali a vytvořili jsme další velmi dobré možnosti ke skórování, které jsme v závěru našich akcí buď špatně vyřešili nebo je zlikvidoval ostravský brankář. V 75´ došlo v našem pokutovém území k faulu, z následné penalty hosté zvýšili na 0:2. Zápas jsme ještě nevzdali, snaha alespoň o zkorigování však vyšla na prázdno.