Z Ovčár přijeli bez bodu

Boleslavští ve střetnutí s druhým celkem ČFL udrželi čisté konto téměř hodinu. Nakonec odjeli bez bodu a v tabulce tak zůstali v její spodní třetině, kde se hraje o záchranu.

Po bezgólovém poločasu boleslavští junioři inkasovali dva góly v rozpětí necelé čtvrthodinky, na které nedokázali odpovědět. V 58. minutě získaly Ovčáry výhodu rohového kopu. Po jeho rozehrání se hlavou prosadil střídající Hyka, který byl na hřišti teprve druhou minutu - 1:0. Boleslavský kouč Hloušek na gól reagoval vystřídáním obránce Zbrožka útočníkem Tafatem, ale k vyrovnání to nevedlo. Naopak Ovčáry zvýšili vedení Matějčkem v 70. minutě - 2:0.

Sestava FK Mladá Boleslav"B": Michňa - Zbrožek (61. Tafat), Mrvík, Charuza, Horák - Ščuk, Brunclík (27. Dolinajec), Svoboda, Fabián - Synek, Řezníček (71. Dudka).

Góly: 58. Hyka, 70. Matějček

ŽK: ZBrožek, Řezníček, Mrvík

Rozhodčí: Schröter - Bohatý, Šecová

Diváků: 255

Příští mistrovské utkání FK Mladá Boleslav"B" - Slovan Varnsdorf je na programu v sobotním dopoledni 10. dubna od 10,15 hodin na hřišti v areálu mladoboleslavského Městského stadionu.