1.FC Brno – FK Mladá Boleslav 2:1 (0:0)

Mladší dorost nezačal v Brně nejlépe, domácí nás do poloviny I.poločasu přehrávali. Vytvořili si dvě vyložené příležitosti, ani jednu neproměnili. Poté se výkon našeho družstva zlepšil, Koštíř a Čemus se objevili ve slibných šancích, gól však do přestávky nepadl. Po změně stran jsme začali aktivně, po dvou minutách jsme vstřelili Vraštilem úvodní branku zápasu a vypracovali jsme si ještě další možnosti, ani Boček, ani Lukeš však druhý gól nepřidali. Přišel trest v podobě vyrovnání, když domácí využili zaváhání v naší obranné činnosti. Domácí šli za vítězstvím, využili chyby brankáře Linharta, po které následoval pokutový kop a 2:1. V posledních deseti minutách jsme se snažili o vyrovnání, ale už jsme se nedokázali i přes herní převahu gólově prosadit.