Řezníčkovi to ve třetí lize střílí

Boleslavská juniorka vstoupila do jarní části ČFL bezchybně. Ve dvou zápasech získala šest bodů a posunula se v tabulce o pár míst nahoru.

Práci celého družstva gólově zužitkoval Jakub Řezníček. Na hřišti pražského Vltavínu se prosadil až v závěrečné desetiminutovce. V 81. minutě si naběhl na kolmou přihrávku a skóroval poprvé - 0:1. V poslední minutě po technické parádě přidal druhou trefu - 0:2.

Spolu s jedním gólem z prvního mistráku proti Královu Dvoru je Řezníček nejlepším jarním střelcem boleslavské juniorky.

V mladoboleslavské sestavě byli z prvoligového kádru stoper Václav Procházka (pro utkání Gambrinus ligy má trest za čtyři žluté karty) a útočník Libor Tafat.

Sestava FK Mladá Boleslav"B": Vorel - Charuza, Mrvík, Procházka, Horák - Dudka (83. Tögel), Svoboda, Brunclík - Schubert, Řezníček, Tafat (70. Synek).

Loko Vltavín: Pokorný - Hebnár, Bureš, Hájek (88. Hrádecký), Ševr, Kuchař, Kryštof (88. Pečeňa), Pechar, Kobler, Krimlák, Marčík (67. Socha)

Góly: 81. a 90. Řezníček

ŽK: Horák