FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:1

Ve středu jsme sehráli další přípravné utkaní proti Bohemians 1905 na přírodní trávě v Lipníku.

Utkaní hrané na 3x20 mělo z naší strany dobrou kvalitu pouze prvních deset minut, kdy jsme soupeře zatlačili před jejich branku. Z následného tlaku jsme dokázali vstřelit branku po dobré kombinaci Salače a zakončujícího Pula. Poté přišla další šance Horáčka a to bylo na dlouhou dobu vše. Soupeř začal přebírat iniciativu a my jsme se jen sporadicky dostávali do zakončení. Naše hra od druhé třetiny přestala fungovat, hrálo se příliš na náhodu. Hra postrádala pohyb, přesnost, rychlost. Soupeř ovládl hřiště a bylo jen otázkou času, kdy přijde gól. Nechali jsme hráče samotného za zády a ten měl snadnou úlohu skórovat na 1:1. Takřka z rozehrání se nám povedla vstřelit vedoucí branka, kdy Horáček tváří v tvář brankaři přízemní střelou volné místo v soupeřově síti. Od té doby už jsme se jen bránili tlaku soupeře. Pochvalu za velmi kvalitní hru zaslouží Zeman a Kysela, spolehlivě chytal Hartych.

FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:1 Pulo, Horáček (1:0, 1:1, 0:0)

Sestava- Hartych, Zeman, Kysela, Gärtner, Pulo, Vohánka, Salač, Horáček, Stojka, Zmij, Pavliš, Mísař, Vitmajer