FK Mladá Boleslav – 1.FK Nová Paka  2:0 (1:0)

FK Mladá Boleslav – 1.FK Nová Paka 2:0 (1:0)

V posledním letošním utkání se juniorka střetla v sobotním dopoledni s účastníkem divize C skupiny 1.FK Nová Paka.

První poločas se odehrával především ve středu hřiště. Ve hře bylo na obou stranách hodně nepřesností, i když snaha se hráčům určitě nedala upřít. Přeci jen více možností ke skórování měli boleslavští mladíci. V závěru první půle se po centru Zbrožka gólově prosadil Volf.
Po změně stran měli Boleslavští již více ze hry, bohužel jim chyběl před brankou soupeře větší důraz. V 55. minutě chybu v rozehrávce novopackých hráčů vystihl Synek a podél brankáře Otmara zvýšil na 2:0. Boleslavští měli do konce utkání ještě několik dobrých možností ke zvýšení skóre, gól však již nevstřelili.

Sestava FK Mladá Boleslav"B": Michňa (46. Ehrenberger) - Zbrožek (46. Murárik), Mrvík (46. Charuza), Borovička (46. Bílý), Horák - Dolinajec, Kučera (46. Kadlec), Svoboda, Tögel - Volf, Synek.